O nas

O nas

Firma "Iq Solutions Sp. z o.o." powstała w 2020 roku.

IQ Solutions - O nas
  • Nasze zadania to – prestiż firmy, wysoka jakość obsługi oraz indywidualne podejście do Klienta. Zawsze jesteśmy do dyspozycji Klienta. W swojej pracy zawsze podchodzimy z perspektywy zarówno jak bardzo szczegółowej tak i całościowej analizy działalności Klienta, a nie typowo szablonowego podejścia.
  • Nasz zespół to – certyfikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach na kierowniczych stanowiskach zarówno jak w kraju tak i za granicą. Wyłącznie taka praktyka daje możliwość analizować i rozumieć procesy biznesowena bardzo wysokim poziomie. Mówimy w językach polski, angielski, rosyjski, kazachski.
    Współpracujemy z kancelarią prawną w zakresie świadczenia usług prawnych w wielu obszarach oraz firmą, świadczącą usługi audytu oraz polityki cenowej.
Image
  • Nasze atuty – jesteśmy otwarci na zorganizowanie ewidencji księgowej według indywidualnych potrzeb Klienta w tym na zewnętrznych programach finansowo-księgowych Klienta. W naszej pracy wykorzystujemy standardowe i niestandardowe metody ewidencji księgowej, to znaczy - planowanie ewidencji rachunkowej i opracowanie indywidualnej polityki rachunkowości, zautomatyzowanie procesów biznesowych, zintegrowanie programów finansowo-księgowych, szczegółowe zapoznanie się z operacjami gospodarczymi, zachodzącymi w działalności Klienta.
  • Udostępniamy naszym Klientom bardzo przyjazny i intuitywny program do fakturowania oraz ewidencjonowania innych operacji gospodarczych, co pozwala nam w pełni kontrolować prawidłowość ujęcia tych operacji w programie, bieżące wsparcie oraz daje możliwość Klientowi zaoszczędzić swój cenny czas na rozwój swojego biznesu zamiast przygotowania i wysyłki do nas dokumentacji pierwotnej.

    Posiadamy obowiązkową i dodatkową polisę ubezpieczeniową.

Opinie o nas - oferteo.pl

Opinie o nas - Panorama Firm

Social media post kwadrat Oferteo Najlepsi 2024

IQ Solutions biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe, księgowość

Kontakt

 ul. T. Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa

 tel.: 533 988 516

 mail: office@iq-solutions.pl

 godz: 9-17 Pon - Piąt

NIP: 1133022716